:: Novinky na serveru ::

Nová fotogalerie

Dnešním dnem jsme kompletně přešli na novou fotogalerii, která je nyní integrovaná přímo do redakčního systému, což usnadňuje její používání nejen našim redaktorům, ale hlavně našim čtenářům, tedy Vám. Již není třeba se znovu registrovat, k využívání všech možností stačí pouze registrace do redakčního systému. Možnost vytvoření vlastní fotogalerie byla rozšířena z jedné galerie o maximální velikosti 5MB na tři galerie o maximální velikosti 10MB. Dále byl přidán blok, který zobrazuje náhodnou fotografii z galerie. Doufáme, že budete s novou fotogalerií spokojeni a přejeme Vám mnoho zábavy.

Změna způsobu vkládání koncertů

Nyní můžete vkládat koncerty přímo do našeho systému, koncert se v databázi objeví ihned po vložení, což jistě uvítají všichni pořadatelé. Přidání akce je rozděleno do dvou kroků – v prvním můžete přidat informace týkající se samotné akce a ve druhém můžete přidat leták a zaslat nám tiskovou zprávu, která bude zveřejněna po kontrole některým z našich administrátorů. Doufáme, že tento nový systém Vám usnadní přidávání akcí. Formulář pro přidání akce najdete zde.

Přejeme pěkné svátky

Všem příznivcům dobré hudby přejeme krásné svátky, pod stromečkem hodně dárků a do nového roku co nejvíce hudebních zážitků.

Nové možnosti registrace

Vytvořili jsme pro Vás lepší a rozmanitější systém registrace. Nyní můžete zadat mnohem více položek a také vaši fotografii. Dále byl přidán nový blok s názvem “Online čtenáři” (najdete jej pod blokem “Vyhledávání”), ve kterém můžete vidět, kdo z registrovaných čtenářů je právě online a zda některý z nich chatuje. V nejbližší době přibude také celkový výpis registrovaných čtenářů a blok s nejnovějšími registracemi. Do budoucna plánujeme mnoho dalších změn, které by Vám měly zpříjemnit prohlížení našeho serveru. Registrace a úpravy Vašeho profilu můžete provádět zde.

Případné návrhy a připomínky můžete napsat do komentářů. Přejeme mnoho zábavy.

Menší kosmetické úpravy

Byly provedeny menší kosmetické úpravy, jako například rozšíření panelu novinek z pěti na deset řádků, počet zobrazovaných článků zvýšen z deseti na patnáct, upraveny a doladěny některé grafické záležitosti především z oblasti anket apod. Pokud máte jakýkoli návrh na vylepšení nebo pozměnění našich stránek, rádi ho uvítáme. Napište nám na naše fórum nebo sem do komentářů.

Zahájení provozu Innocent music serveru

Dnešním dnem byl zahájen “ostrý” provoz hudebního serveru Innocence.
(Pro podrobnější informace čtěte celý článek).

Zahájení zkušební provozu Innocent music serveru

Dnešním dnem byl zahájen zkušební provoz hudebního serveru Innocence. Na stránkách se pracuje dnem i nocí a jejich kompletní dokončení se stále přibližuje, nicméně v tuto chvíli zde nenaleznete téměř nic. Stránky by měly být dokončeny během několika málo dnů.